Melodia Zmian

Wynajem Sal

Aktualnie posiadamy sześć sal szkoleniowych o różnych powierzchniach. Jako trenerzy, szkoleniowcy i uczestnicy wielu kursów i warsztatów, połączyliśmy nasze wspólne wieloletnie doświadczenie z dbałością o szczegóły, tworząc wyjątkowe miejsce zarówno dla naszych kursantów, jak i partnerów biznesowych.

Każda z sal jest wyposażona w sprzęt niezbędny do pracy szkoleniowca tak, aby praca w nich była przyjemna, a przede wszystkim profesjonalna i na najwyższym poziomie.

Pomieszczenia są przestronne oraz zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii.

Postawiliśmy na biel na ścianach oraz jasne drewno i nowoczesne meble. Duże okna w salach sprawiają, że mamy odpowiednio doświetlone pomieszczenia, dzięki którym szkoleniowcy i kursanci mają komfort pracy oraz nauki.

Sale znajdują się w naszej siedzibie, w ścisłym centrum Katowic z łatwym dostępem do różnych środków komunikacji miejskiej oraz pobliskim parkingiem. Oprócz opisanych poniżej ustawień w pomieszczeniach możliwe są jeszcze inne ustawienia – na przykład podwójna podkowa lub układ kameralny.

Wszelkie indywidualne preferencje ustawień w salach prosimy zgłaszać z wyprzedzeniem. Wynajem rozliczamy z dokładnością do pół godziny realnego wynajmu (nie wlicza się czas niezbędny do odpowiedniego przygotowania się przed wystąpieniem lub spotkaniem). Istnieje możliwość cyklicznego wynajmu sal.

Mamy wieloletnie doświadczenie w wynajmie sal, m.in. w podwykonawstwie projektów unijnych.  

Sale szkoleniowe
Wyposażenie sal

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sale szkoleniowe posiadały :

 • dużą białą tablicę suchościeralną;
 • flipchart z mazakami;
 • komplet przejściówek;
 • przedłużacze;
 • szybki i sprawny Internet;
 • wygodne krzesła;
 • projektor multimedialny;
 • sprzęt komputerowy;
 • catering;
 • przerwę kawową z poczęstunkiem;

W ramach wynajmu sal, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu catering po wcześniejszym uzgodnieniu Państwa preferencji. Współpracujemy z renomowaną restauracją “Willa Styl” w Świętochłowicach o wieloletniej tradycji, posiadającej wiele pozytywnych opinii ze strony Klientów, a także naszych Kursantów. Restauracja może poszczycić się wyczuciem smaku oraz tytułowego stylu, co przekłada się na dania, które są zawsze pyszne, świeże i dopasowane do nawet najbardziej wymagających podniebień.  W trakcie kontaktu z naszą placówką, prosimy o informację, iż jesteście Państwo zainteresowani cateringiem w trakcie szkoleń w celu ustalenia indywidualnych potrzeb, menu oraz wyceny. 

W trakcie szkoleń czy warsztatów zapewniamy przerwę kawową oraz poczęstunek. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby każdy poczęstunek składał się dobrej jakości, świeżo mielonej z ziaren kawy, herbaty, ciastek, przekąsek, wody oraz różnego rodzaju słodzików. W trakcie przerw kawowych serwujemy kawę sprowadzaną z Włoch, która jest zawsze świeżo zmielona, a jej aromat roznosi się kusząco po salach naszej placówki. Posiadamy nowoczesną kuchnię, która wyposażona jest w niezbędny sprzęt oraz przybory, aby zapewnić Państwu najwyższy standard oraz komfort w trakcie prowadzonych szkoleń. W razie wszelkich dodatkowych indywidualnych preferencji dotyczących przerwy kawowej oraz poczęstunku, prosimy o poinformowanie nas o tym w trakcie rezerwowania, a nasz zespół zapewni Państwu najwyższą jakość usług.

Zapraszamy do kontaktu z naszą placówką w celu uzyskania dalszych informacji. Więcej szczegółów dot. nawiązania współpracy można uzyskać pod numerem telefonu: 

W trakcie rozmowy, nasz konsultant zapyta Państwa o następujące detale:

 • ‍datę i godziny wynajmu,
 • liczbę osób,
 • ewentualne specjalne wymagania,
 • państwa telefon i email.