Melodia Zmian

O Nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą pełnych pasji ludzi, nastawionych na rozwój i pomoc drugiemu człowiekowi. Połączyła nas silna potrzeba zmian oraz chęć wsparcia potrzebujących.

Skupiamy się przede wszystkim na prowadzeniu działalności pożytku publicznego na rzecz ogółu społeczności w zakresie aktywności związanej z ochroną zdrowia, edukacją, kulturą oraz pozostałymi usługami społecznymi.

Kim jesteśmy
Nasz Cel

Cel

Naszym celem jest z jednej strony wspieranie istniejących organizacji i podejmowanych przez nie inicjatyw, z drugiej zaś prowadzenie samodzielnych działań.

Wychodzimy z założenia, że drobne i konsekwentnie przeprowadzone zmiany sumują się, aby w efekcie końcowym powstała zupełnie nowa jakość.

Jako młodzi ludzie, którym przyszło dorastać w czasach, gdy wszystkiego jest pod dostatkiem, ze smutkiem obserwujemy, że żyjemy w świecie, w którym kłamstwo jest cenniejsze od prawdy, a słowem przewodnim wielu istnień staje się brak.

Misja

Bierzemy odpowiedzialność za dane słowo i składane obietnice.

Dołożymy wszelkich starań, aby tym, którzy się do nas zgłoszą, dać wędkę i nauczyć, jak się nią posługiwać, a nie ofiarować siatkę ryb. Uważamy bowiem, że tylko na drodze własnej i solidarnej pracy można osiągnąć efekty długofalowe.

Nasza misja